AKTUÁLNÍ REŽIM ORDINACE:

---------------------------------------------------------------------
Vážení pacienti,
vzhledem k množícím se dotazům stran vydávání ošetřovného u dětí, kdy je třída ve škole/školce v karanténě v rámci pandemie.
Takovéto ošetřovné NEVYSTAVUJEME MY V ORDINACI, ale daná ŠKOL(K)A na tomu určeném formuláři, pokud neposkytne formulář škola, je ke stažení zde:
https://eportal.cssz.cz/…ppd
-------------------------------------------------------------------
V současné době zažíváme v ordinaci kromě náporu kolem COVIDU a s ním spojené neuvěřitelné administrativy také epidemii zejména virových respiračních onemocnění v souvislosti s nástupem dětí zejména do školek. Snažíme se vyjít maximálně vstříc, maily řešíme ve svém volném čase, ale denně jich chodí tolik, že bychom mohly být v ordinaci 24 hodin a bylo by to málo.

Pokud máte nemocné dítě s rýmou a pokašláváním, zpočátku často postačí symptomatická terapie dostupná běžně v lékárně, pokud je stav horečnatý s progredujícím záchvatovým kašlem či jinými příznaky, kontaktujte nás ideálně telefonicky, abychom vám daly konkrétní čas vyšetření. Dovolat se dá, ale nápor na linku a plná ordinace vyžaduje opakované volání v různých časových intervalech. V případě, že by byl stav akutní a nešlo se dovolat, můžete přijít do ordinace v době kurativy, ale nezaručíme vám, kolik pacientů bude na místě a na jak dlouho bude čekání. Navíc u některých symptomatických dětí musíme před vyšetřením v ordinaci vyloučit COVID, proto stále preferujeme objednávání na předem stanovený čas.

V případě akutního stavu mimo naše ordinační hodiny vyhledejte pomoc v rámci dětské pohotovosti.

Vzhledem k množství telefonátů, které se významně navýšilo v současné situaci, muže být linka přetížená. Pokud se nám nemůžete dovolat, zkoušejte to opakovaně v průběhu dne a nebo pošlete e-mail, na který odpovídáme zpravidla až po ordinačních hodinách.
 
Děkujeme vám za pochopení a respektování výše popsaného, i my jsme jenom lidé a snažíme se vycházet vstříc, ale poslední, co v téhle době potřebujeme je, aby byl na nás někdo vulgární, což se bohužel již opakovaně stalo...
----------------------------------------------------------------
PROSÍME VŠECHNY PACIENTY, kteří k nám přicházejí o DODRŽOVÁNÍ následujícího:
 
  • Při vstupu do čekárny mít nasazenou ROUŠKU a vydesinfikovat si ruce u připraveného stojanu.
  • S pacientem DOPROVOD POUZE 1 rodičem.
  • Pokud mate přijít na preventivní prohlídku či očkování a buď Vy jako rodič a nebo dítě se necítíte dobře, máte příznaky respiračního onemocnění či zvýšené únavy a nebo v rodině je člověk s probíhajícím infektem, informujte nás o této skutečnosti předem, domluvíme se na změně termínu.
Děkujeme za vzájemnou ohleduplnost a respektování opatření.
----------------------------------------------------------------

 

Kontakt

MUDr. Dana Nedělková Italská 3, Praha 2 224 253 926